We The People
WeThePeople Flowcash BMX Handlebar Diameter: 22.2mm 28.7" Rise: 9.75" Black SKU: H170976-01
Regular price
$102.49 USD
Regular price
Sale price
$102.49 USD
Unit price
per
Couldn't load pickup availability
- TECH SPECS
| Backsweep | 9 |
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Rise | 9.75" |
| Upsweep | 3 |
| Handlebar Width | 28.7" |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 22.2mm |
| Color | Black |