Stolen
Stolen Rampage Front Wheel - 29" 3/8" x 100mm Rim Brake Black Clincher SKU: WE2147
Regular price
$89.99 USD
Regular price
Sale price
$89.99 USD
Unit price
per
Couldn't load pickup availability
The Rampage wheel features a sealed from hub with 3/8" axle laced to a Rampage double wall rim.Includes Stolen PVC rim strip
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Valve | Schrader |
| Color | Black |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
| Size | 29" 3/8" X 100Mm |
| Finish | Black |
