ENVE Composites
ENVE Aero Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 460mm Drop: 127mm Reach: 79mm Black SKU: H170931-02
Regular price
$400.00 USD
Regular price
Sale price
$400.00 USD
Unit price
per
Couldn't load pickup availability
- TECH SPECS
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Routing | Internal |
| Drop | 127mm |
| Handlebar Material | Carbon |
| Handlebar Reach | 79mm |
| Handlebar Width | 460mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Top Bar Shape | Aero |
| Handlebar Width | 460Mm |